Abone Ol

Pençe-Kilit Harekatı Şehidi Er Erkan Selçuk için Taziye Mesajları

El yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu Piyade Sözleşmeli Er Erkan Selçuk'un şehit olduğu açıklandı. Milli Savunma Bakanlığı, olayın PKK'lı teröristler tarafından gerçekleştirildiğini belirtti.

Yayınlanma: 15:08 26-08-2023
Güncellenme: 15:08 26-08-2023
Pençe-Kilit Harekatı Şehidi Er Erkan Selçuk için Taziye Mesajları

Milli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde PKK'lı teröristlerin yerleştirdiği el yapımı patlayıcının (EYP) infilak etmesi sonucu Piyade Sözleşmeli Er Erkan Selçuk'un şehit olduğunu duyurdu.

"ASİL MİLLETİMİZE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ"

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde 25 Ağustos 2023 tarihinde bölücü terör örgütü mensuplarınca yerleştirilen EYP'nin patlaması sonucu ağır yaralanarak hastaneye sevk edilen P. Söz. Er Erkan Selçuk yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz" ifadelerine yer verildi.

El yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu Piyade Sözleşmeli Er Erkan Selçuk'un şehit olduğu açıklandı. Milli Savunma Bakanlığı, olayın PKK'lı teröristler tarafından gerçekleştirildiğini belirtti.

BAKAN GÜLER'DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler de şehit Selçuk için taziye mesajı yayımladı. Güler, taziye mesajında, "Kahraman silah arkadaşımız, 25 Ağustos 2023 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet; kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim" dedi.

Kaynak:
Editör: Ebru Aşitan - ebruasitan@ulkedenhaberler.com.tr

Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
0 Yorumlar
Bizi Takip Edin

ÇOK OKUNANLAR

GÖZDEN KAÇMASIN